Novinky


7.5.2020
Dlouho očekávaný a kvůli koroně odložený, workshop je tu! Více info a další aktuality na Facebooku Black riders ranch, přihláška ke stažení zde - přihláška.


23.3.2018


Přátelé, kamarádi, v letošním roce zkusíme zase pomalu navázat na předešlé semináře a lukostřelecké lekce.

Protože se naše dřívější skupinka aktivních "koňolukostřelců" poněkud rozptýlila, první seminář bude koncipován formou seznamovacího workshopu, bude pouze jednodenní na našem domovském Black Riders ranči a termín je 28.4.2018!!

Přijďte se pobavit, zastřílet si nebo si jen vyzkoušet něco nového.

Vhodné i pro úplné začátečníky, workshop bude hlavně o setkání příznivců tohoto sportu, samozřejmě i o lukostřelbě a koních, ale pokud jste obojím nepolíbeni nevadí, vše si budete moci vyzkoušet, popovídat si o jednotlivých stylech.
Střelbu si užijete na zkušených klidných koních využívaných ve filmech pro herce.
Ti pokročilejší si budou moci vyzkoušet střelbu ve všech chodech včetně cvalu, případně vyměnit zkušenosti s ostatními lukostřelci.


Více info v propozicích , další aktuality na Facebooku Black riders ranch!


25.5.2013

Po dlouhé odmlce se konečně něco děje :-) Chystáme se na další lukostřelecký workshop zvučně nazvaný Horseback archery camp, který se bude tentokrát konat v krásné krajině pod Troskami ve stáji New farm v Libunci 10. a 11.8.2013!!

Více info v propozicích , další aktuality na Facebooku Black riders ranch!


6.9.2010

Vážení přátelé, a máme tady další seminář :-) tentokrát se ho, k mé velké radosti :-), ujal Jiří Votava z Ranche Gallop. Více info v odkazu semináře nebo přímo na stránkách ranche - www.ranchgallop.com

15.6.2010
Pozor, pozor pro všechny kdo mají zájem si v ČR poprvé "zazávodit" v horseback archery máme jedinečnou možnost a tou je lukostřelecké klání se světovou účastí - Všetický Naddam. V sobotu je na programu střelba na kde co - ze země, v neděli je ponechán prostor pro horseback archery. Více info včetně přihlášek a kontaktů naleznete na www.kamberk.eu

5.5.2010
Kdo nestihl první seminář HA nemusí zoufat, po jeho velmi kladném hodnocení od všech účastníků vypisujeme další termín - 31.7 - 1.8. 2010, seminář je vhodný pro začátečníky i pokročilé, nemusíte se bát zúčastnit ani v případě, že nemáte vůbec žádné zkušenosti z lukostřelbou, účastníci prvního semináře (pokročilejší) budou postupovat dál dle jejich schopností!Více v odkazu Semináře >

27.4.2010
24.-25.4. 2010 se konal historicky první seminář horseback archery v ČR
Celý článek >Rok 2009

10.11.2009
8. a 9. listopadu se konal seminář horseback archery - jizdní lukostřelby v Německém městečku Aschau am In v jezdecké škole Gerharda Preintera pod vedením rodiny Némethy.
Celý článek >

26.10.2009
Spuštěny stránky horsebackarchery.cz! :-)

Pokud máte zájem s čímkoliv přispět - zůčastnili jste se nějaké tématicky zaměřené akce či závodů, začínáte a nevíte na koho se obrátit?

Neváhejte nás kontaktovat na mailu blackriders@seznam.cz

 
                   

 
© Black Riders 2009 | Design by Johnny
>